سپنتا سعی کرده است در این بخش اکثر سوالات شما مشترکان عزیز را پاسخ دهد تا به پاسخ برخی از سولات خود درباره مناطق تحت پوشش، سرویس های قابل ارائه، انواع خدمات اینترنتی و… برسید. در این بخش سوالات پر تکرار مطرح شده است. در صورتی که از طریق سوالات زیر به پاسخ خود نرسیده بودید می توانید از طریق منو وارد صفحه پشتیبانی شوید و با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. سپنتا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما کاربران عزیز می باشد.

اینترنت ADSL

اینترنت پرسرعت +ADSL2، امروزه به‌عنوان یکی از ابزارهای شناخت توسعه صنعت فناوری دیجیتال و رشد فرهنگی یک جامعه به شمار می‌رود. سپنتا با شناخت این مسئله و با فراهم آوردن تیم خبره توسعه شبکه، نسبت به راه‌اندازی این سرویس اقدام کرده است.

شما کاربران عزیز می توانید با ورود به صفحه طرح ها و تعرفه های اینترنت ADSL طرح ها را مشاهده کنید و در صورت لزوم طرح مورد نظر خود را بر اساس نیازتان خریداری کنید.

مراحل نصب و راه اندازی این سرویس ساده است، فقط کافیست مراحل آن را به درستی طی کنید تا بتوانید آن را نصب کنید و از اینترنت پر سرعت‍تان نهایت لذت را ببرید. نصب و راه اندازی اینترنت ADSL دارای 7 مرحله می باشد که برای آگاهی از این مراحل می توانید به صفحه معرفی اینترنت ADSL مراجعه کنید.

اینترنت ADSL مزایا و برتری های زیادی نسبت به دیگر سرویس ها دارد. از این مزایا می توان به سرعت بالا، کیفیت بالا، پایداری بالا، قیمت مقرون به صرفه، اتصال سریع و بی دردسر، عدم مشغول شدن خط تلفن و عدم افزایش هزینه بر قبض تلفن اشاره کرد.

اینترنت TDLTE

اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، آخرین نسل از اینترنت ثابت است که درمقایسه با سایر سرویس‌های اینترنت چون ADSL، WiMAX و Dial-Up، از سرعت بالاتری برخوردار است. این تکنولوژی فاقد محدودیت‌های مکانی، نیاز به استفاده از خط‌های تلفن و ظرفیت خالی در مراکز مخابراتی است.

شما کاربران عزیز می توانید با ورود به صفحه طرح ها و تعرفه های اینترنت TD-LTE طرح ها را مشاهده کنید و در صورت لزوم طرح مورد نظر خود را بر اساس نیازتان خریداری کنید.

مراحل نصب و راه اندازی این سرویس بسیار ساده است، فقط کافیست مراحل آن را به درستی طی کنید تا بتوانید آن را نصب کنید و از اینترنت پر سرعت‍تان نهایت لذت را ببرید. نصب و راه اندازی اینترنت TD-LTE دارای 4 مرحله می باشد که برای آگاهی از این مراحل می توانید به صفحه معرفی اینترنت TD-LTE مراجعه کنید.

اینترنت TD-LTE مزایا و برتری های زیادی نسبت به دیگر سرویس ها دارد. از این مزایا می توان به عدم نیاز به خط ثابت، سرعت و پایداری بالا، سهولت در جا به جایی، نصب و راه اندازی سریع و بدون محدودیت مخابراتی اشاره کرد.

پهنای باند

پهنای باند

تلفن ثابت مبتنی بر IP

تلفن ثابت مبتنی بر IP

دیتا سنتر

دیتا سنتر

برج ها و مجتمع ها

سپنتا به‌منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان اینترنت برج ها و مجتمع ها، راه‌حل جامع خود را معرفی کرده است. در این روش، سرویس‌دهی از داخل خود هر مجتمع انجام می‌شود. در صورتی که پاسخ سوال خود را درباره این سرویس اینترنت، پیدا نکردید، لطفا با شماره تلفن ۸۴۲۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا مشاورین سپنتا شما را راهنمایی کنند.

  • حضور در دفتر نمایندگی سپنتا
  • امکان‌سنجی مجتمع و حضور کارشناسان متخصص جهت بررسی موقعیت جغرافیایی محل
  • عقد قرارداد با مدیریت مجتمع
  • نصب تجهیزات (ارسال کارشناس نصب جهت راه‌اندازی اینترنت و نصب تجهیزات لازم)

خیر

خطور مسی، فیبر نوری و PCM (خطوط انشعابی)

جواب سوالتون رو پیدا نکردید؟